DETAIL POLOŽKY Honda  PCX 125Značka:Honda
Typ:PCX 125
Rok výroby:10/2016
Najeto:7981 km
Stav:Super stav
Cena:42000
Popis:Dovoz z Francie, originál francouzské doklady k přihlášení vozidla do českého registru vozidel. Od skútru jsou dva klíče.
Honda PCX 125, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování. Výkon motoru dle TP je 8,6 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu je nová, zadní pneu je nová. Nový motorový olej, nová baterie. Honda je motoricky v perfektním stavu, všechny plasty sedí, jsou bez prasklin. Vše funguje jak má. Tak a teď důvod proč je cena tak nízká: Původní majitel ve Francii zadřel motor, byl vyměněný za jiný, také z Hondy PCX 125, ale z jiného modelu. Pokud by se vyměnil motor za typ zapsaný ve francouzském technickém průkazu, tak skůtr lze bez problému přihlásit na českém registru vozidel.
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni