DETAIL POLOŽKY Honda  PCX 125Značka:Honda
Typ:PCX 125
Rok výroby:8/2015
Najeto:9907 km
Stav:Top stav
Cena:59 000
Popis:Skútr byl koupený nový v ČR, dva majitelé, české doklady, TP, ORV, SPZ, SERVISNÍ KNÍŽKA, uživatelský manuál, 2 klíče od skútru, a další od kufrů.
Honda PCX 125, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování PGM FI. Výkon motoru dle TP je 8,6 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici, má najeto málo kilometrů. Přední pneu asi 50%, zadní pneu je NOVÁ. NOVÝ motorový olej. Honda je motoricky i opticky TOP stavu, byla velmi opečovávaná a udržovaná. Bez jedinného škrábance, stav nového skútru! Vše funguje jak má. Z doplňků: držáky kufrů, tři uzamykatelné kufry, držák kamery a kamera, zásuvka 12V, držák navigace včetně kabelu nabíjení, CNC nastavitelné páčky, vyšší plexi, deflektory, atd... Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. Skútr má uzavřené povinné ručení a lze na něm hned po ose odjet.
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni