DETAIL POLOŽKY Honda  PCX 125Značka:Honda
Typ:PCX 125
Rok výroby:5/2014
Najeto:20829 km
Stav:Super stav
Cena:55 000
Popis:Skútr byl koupený nový v ČR, tři majitelé, české doklady, TP, ORV, SPZ, vyplňovaná SERVISNÍ KNÍŽKA do 19600 km, servis pouze v Hondě, uživatelský manuál, 2 klíče od skútru.
Honda PCX 125, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování PGM FI. Výkon motoru dle TP je 8,6 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu 90%, zadní pneu 90%. Jsou téměř nové. Honda je motoricky v super stavu, byla velmi opečovávaná a udržovaná. Opticky má na levé straně lehce odřený plast. Viz foto. Všechny plasty sedí, jsou bez prasklin. Vše funguje jak má. Nový motorový olej. Z doplňků: držák kufru, plotna, kufr Honda, červené proužky na ráfcích. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. Skútr má uzavřené povinné ručení a lze na něm hned po ose odjet.
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni