DETAIL POLOŽKY Honda  PCX 125Značka:Honda
Typ:PCX 125
Rok výroby:5/2015
Najeto:16490 km
Stav:Super stav
Cena:55 000
Popis:Skútr byl koupený nový v ČR, dva majitelé, české doklady, TP, ORV, SPZ, SERVISNÍ KNÍŽKA vyplňovaná do 16ti tisíc km, uživatelský manuál, 2 klíče od skútru, 2 od kufru.
Honda PCX 125, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování PGM FI. Výkon motoru dle TP je 8,6 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu má asi 90%, zadní pneu také 90%. Honda je motoricky v super stavu, byla velmi opečovávaná, udržovaná a měla pravidelné servisní prohlídky. Opticky má lehce odřené plasty, viz foto. Všechny plasty sedí, jsou bez prasklin. Vše funguje jak má. Z doplňků: držák kufru, plotna, kufr Givi v barvě. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. Skútr má uzavřené povinné ručení a lze na něm hned po ose odjet.
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni