DETAIL POLOŽKY Honda  PCX 125Značka:Honda
Typ:PCX 125
Rok výroby:5/2015
Najeto:14152 km
Stav:Super stav
Cena:55 000
Popis:Skútr byl koupený nový v ČR, jeden majitel, české doklady, TP, ORV, SPZ, vyplňovaná SERVISNÍ KNÍŽKA do 14ti tisíc km!, uživatelský manuál, 2 klíče od skútru, 2 od kufru.
Honda PCX 125, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování PGM FI. Výkon motoru dle TP je 8,6 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu má asi 50%, zadní pneu je NOVÁ. NOVÝ motorový olej, Honda je motoricky super stavu, byla pravidelně servisovaná. Opticky má pár kosmetických vad, lehce odřený pravý spodní plast.(viz foto) Všechny plasty sedí, vše funguje jak má. Z doplňků: držák kufru, plotna, originál kufr Honda a vyšší plexi (homologované), také Honda. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. Skútr má uzavřené povinné ručení a lze na něm hned po ose odjet.
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni