DETAIL POLOŽKY Honda  CB 125 FZnačka:Honda
Typ:CB 125 F
Rok výroby:3/2016
Najeto:11000 km
Stav:Top stav
Cena:46 000
Popis:Dovoz z Německa od prvního majitele, originál německé doklady k přihlášení vozidla do českého registru vozidel, COC list, SERVISNÍ KNÍŽKA, TÜV protokoly, lze doložit najeté kilometry, doklady z Hondy jako k nové motorce, servisovaná pouze v Hondě.
Honda CB 125 F motor je čtyřdobý vzduchem chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování PGM FI. Výkon motoru je 11 kW, motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu má asi 90%, zadní pneu 90%, řetězová sada 90%, jsou po výněně a jsou téměř nové. Honda je motoricky i opticky v TOP stavu, byla velmi opečovávaná, nepadená, nebouraná motorka. STAV NOVÉ MOTORKY! Z doplňků: vyhřívané rukojeti. Honda je BEZ INVESTIC, (pouze přihlásit, po dohodě lze přihlášení zajistit) JEN SEDNOUT A JEZDIT.
Poznámka:Motorku máme skladem ve Slatiňanech u Chrudimi. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 607 881 409


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni