DETAIL POLOŽKY Suzuki  GSX-R 600Značka:Suzuki
Typ:GSX-R 600
Rok výroby:7/2013
Najeto:17236 km
Stav:Top stav
Cena:159 000
Popis:Motorka byla koupená nová v Anglii, první majitel je Čech dlouhodobě žijící v Anglii, nyní bydlí v ČR. Motorka má anglické doklady, registrace v ČR není problém. Spousta dokladů a protokolů ze servisu a STK, lze doložit najeté kilometry.
Suzuki GSX-R 600 (model L3), Motorka má kompletní anglické doklady jako k nové motorce, kupní smlouvy, SERVISNÍ KNÍŽKU, (servis pouze v Suzuki), uživatelský manuál, pojištění, atd... K motorce jsou dva klíče. Motor je čtyřdobý kapalinou chlazený čtyřválec 600 ccm. Výkon motoru je 93 kW. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu má asi 50%, zadní pneu asi 50%, řetězová sada asi 90%. Suzuki je motoricky i opticky v super stavu, byla velmi opečovávaná a udržovaná, všechno funguje jak má. Nadstandartní výbava: laděný homologovaný výfuk SC Project + originální výfuk, CNC páčky + originály, držák SPZ + originál, na kyvce jsou držáky na stojan. GSXR má přepínatelné režimy: míle/kilometry a jízdní režimy (mapy): sportovní a cestovní. GSX-R600 je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT.
Poznámka:Motorku nemáme skladem, pouze ji inzerujeme, pro více informací volejte přímo majiteli, tel,: 604 776 669 Pardubice.


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni