DETAIL POLOŽKY Honda  GL 1500 Valkyrie InterstateZnačka:Honda
Typ:GL 1500 Valkyrie Interstate
Rok výroby:1/2000
Najeto:36861 mil km
Stav:Top stav
Cena:275 000
Popis:Původně dovoz z USA, nyní české doklady, TP, ORV, SPZ, v ČR první majitel, v USA také jeden. Spousta dokladů a protokolů ze servisu a STK, lze doložit najeté kilometry.
Honda GL 1500 Valkyrie Interstate, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený šestiválec 1520 ccm. Výkon motoru dle TP je 72 kW. Najeto 36861 mil. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu má asi 70% a zadní pneu asi 70%. Honda je motoricky i opticky v super stavu, byla velmi opečovávaná a udržovaná, všechno funguje jak má. Nadstandartní výbava: 4x reproduktory, originál rádio Honda, připojení pro MP3 přehrávač, ovládací panel vysílačky. Motorku vlastním 14 let, hodně jsem do ní investoval, vždy dostávala to nejlepší. Prodávám ji z důvodu minimálního využívání, poslední dobou jsem jezdil cca 500 kilometrů za rok. Je to reprezentativní, vyjímečná a neokoukaná motorka pro cestování Evropou. Protože je to dovoz z USA, absolvoval jsem s motorku akreditovanou technickou kontrolu a mám všechny vyjímky zapsané v technickém průkazu. Takže další technická kontrola bude bez problémů. Interstate je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. Motorka má uzavřené povinné ručení a lze na ní hned po ose odjet. DŮLEŽITÉ! Motorku půjčím ke zkušební jízdě jen po zaplacení celé částky 275 000 Kč.
Poznámka:Motorku mám skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni