DETAIL POLOŽKY Honda  GL 1500 Valkyrie InterstateZnačka:Honda
Typ:GL 1500 Valkyrie Interstate
Rok výroby:1/2000
Najeto:36861 mil km
Stav:Top stav
Cena:300 000
Popis:Původně dovoz z USA, nyní české doklady, TP, ORV, SPZ, v ČR první majitel, v USA také jeden. Spousta dokladů a protokolů ze servisu a STK, lze doložit najeté kilometry.
Honda GL 1500 Valkyrie Interstate, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený šestiválec 1520 ccm. Výkon motoru dle TP je 72 kW. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu má asi 70% a zadní pneu asi 70%. Honda je motoricky i opticky v super stavu, byla velmi opečovávaná a udržovaná, všechno funguje jak má. Nadstandartní výbava: 4x reproduktory, originál rádio Honda, připojení pro MP3 přehrávač, ovládací panel vysílačky. Motorku vlastním 14 let, hodně jsem do ní investoval, vždy dostávala to nejlepší. Prodávám ji z důvodu minimálního využívání, poslední dobou jsem jezdil cca 500 kilometrů za rok. Je to reprezentativní, vyjímečná a neokoukaná motorka pro cestování Evropou. Protože je to dovoz z USA, absolvoval jsem s motorku akreditovanou technickou kontrolu a mám všechny vyjímky zapsané v technickém průkazu. Takže další technická kontrola bude bez problémů. Interstate je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. Motorka má uzavřené povinné ručení a lze na ní hned po ose odjet. DŮLEŽITÉ! Motorku půjčím ke zkušební jízdě jen po zaplacení celé částky 300 000 Kč.
Poznámka:Motorku mám skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni